Terra Ofis Mobilyaları

Terra Ofis Mobilyaları

Kuruluş amacımız siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet ve ürün sunmaktır..

Hikayesi Olan Tasarımlar

Terra Ofis

2018 de kurulan TERRA OFİS MOBİLYALARI, yeni bir anlayış, genç, dinamik, estetik, kaliteli ve paylaşımcı bir şirket anlayışı içinde, değişen çalışma kültürüne kendi imzasını katarak tasarım, proje, üretim ve uygulama alanlarında faaliyet göstermektedir. Yurtiçinde ve yurtdışında özel projelere imza atan firmamız alanında uzman kadrosuyla müşterilerinin beklentilerini üst seviyede tutan anlayışıyla makam takımları, oturma grupları, çalışma masaları, çalışma istasyonları, toplantı masaları, bankolar, makam, çalışma, konferans, bekleme koltukları ve kişiye / projeye özgün üretimler yapmaktadır.

Terra Ofis 

Ne yapıyoruz?

Mekan, estetik, kullanıcı ve ürün arasındaki ilişkiyi ‘fayda’ anlayışı ile harmanlayarak geleceğin ofislerini tasarlıyoruz.

Yenilikçi, paylaşımcı, duyarlı ve öğrenmeye açık bir şirket olarak, insani değerlerinden ödün vermeden sektörde fark yaratan küresel markalar arasındaki yolumuza devam ediyoruz.

Terra Ofis

Nasıl Yapıyoruz !

İnsan Odaklı Yaklaşım

Kimliğimizin, hizmetlerimizin, tasarım anlayışımızın ve ürünlerimizin temeli, özümüz; insan.

Satış Yönetimi

Müşterilerimizi dinliyor, deneyim ve ihtiyaçlarından öğrendiklerimizle daha iyi hizmet üretiyoruz.

Tasarım

Zamanın ve mekânların değişen ihtiyaçlarını takip ediyor, gelip geçici trendlerden uzak durarak yalın ve faydalı ürünler tasarlıyoruz.

Kalite

Kalite ve Çevre Yönetim Sistemlerimizi, uluslararası standartlara uygun şekilde belgelendirip, sürekli iyileştiriyoruz.

Üretim

Çevreye duyarlı malzemeler kullanıyor; teknolojiyi ustalıkla birleştirip, enerji ve hammaddeyi en verimli şekilde tüketiyoruz.

Sevkiyat

Siparişleri aldığımız andan itibaren en hızlı şekilde kullanıcılarıyla buluşturmak için çalışıyoruz.

Sohbete Başla
Yardıma mı İhtiyacınız Var !